دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، روبروی هتل پارس، انتهای کوچه 47، ساختمان نخبگان، طبقه 5 ، واحد 16

اطلاعات کلینیک قلب بیمارستان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بیمارستان اردیبهشت

تلفن:09172187115

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پویان دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پویان دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

امیر حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر دو سال پیش من رو آنژیو پلاستی کردن و دو استنت برام گذاشتن بسیار در تخصص شان حاذق هستند و برای بیمار وقت می گذارند و مهربان و پی جوی بیمارشان هستند .

انیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستند و با حوصله

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار بسیار حاذق مهربان و متعهد

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و حاذق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پویان دهقانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز ، خیابان زند، روبروی هتل پارس، انتهای کوچه 47، ساختمان نخبگان، طبقه 5 ، واحد 16


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک قلب بیمارستان اردیبهشت
شیراز - شیراز، بلوار چمران، بیمارستان اردیبهشت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پویان دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پویان دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پویان دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پویان دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت پویان دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پویان دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پویان دهقانی کجا است؟
دکتر پویان دهقانی 2 مطب در مطب خیابان زند و کلینیک قلب بیمارستان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پویان دهقانی را ببینید.
+
آیا دکتر پویان دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پویان دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پویان دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پویان دهقانی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پویان دهقانی چه زمانی است؟
دکتر پویان دهقانی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پویان دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پویان دهقانی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر پویان دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پویان دهقانی 5 از 5 است.
درباره دکتر پویان دهقانی


دکتر پویان دهقانی dr pouyan dehghan از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر پویان دهقانی در شیراز ، خیابان زند، روبروی هتل پارس، انتهای کوچه 47، ساختمان نخبگان، طبقه 5 ، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پویان دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318190,09172187115 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پویان دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پویان دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پویان دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پویان دهقانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پویان دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.