دکتر محمدباقر رهبانی نوبر

دکتر محمدباقر رهبانی نوبر

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تبریز

کد نظام پزشکی

20103
%94
پیشنهاد(از 44 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص چشم قوق تخصص قرنیه

درمان عوارض چشمی، دیابت، مرکز عوارض چشمی و بیماری های اتو ایمون

همکاری با مرکز جراحی محدود حکیمان نور

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، بین خیابان ارتش و خیابان طالقانی، روبه روی مرکز تصویربرداری تابش، ساختمان سیدالشهدا، طبقه ۲، پلاک ۲۰

تلفن:04135566326

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدباقر رهبانی نوبر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدباقر رهبانی نوبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%94
41 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  33 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خسته نباشید من ویزیت رو برای زنداداشم گرفته بودم بهم گفت که واقعا ازهر لحاظ راضی بودن ممنونم.

قزل گل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق و کاربلد هستند.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و خوش اخلاقی هستند

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی باحوصله و دقیق

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدباقر رهبانی نوبر
نوبت مطب هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، بین خیابان ارتش و خیابان طالقانی، روبه روی مرکز تصویربرداری تابش، ساختمان سیدالشهدا، طبقه ۲، پلاک ۲۰
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدباقر رهبانی نوبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدباقر رهبانی نوبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدباقر رهبانی نوبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدباقر رهبانی نوبر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدباقر رهبانی نوبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر رهبانی نوبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدباقر رهبانی نوبر کجا است؟
دکتر محمدباقر رهبانی نوبر 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدباقر رهبانی نوبر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدباقر رهبانی نوبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر رهبانی نوبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدباقر رهبانی نوبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدباقر رهبانی نوبر متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدباقر رهبانی نوبر چه زمانی است؟
دکتر محمدباقر رهبانی نوبر از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر رهبانی نوبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدباقر رهبانی نوبر چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر محمدباقر رهبانی نوبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدباقر رهبانی نوبر 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدباقر رهبانی نوبردکتر محمدباقر رهبانی نوبر dr mohammad bagher rahbani nobar از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی تبریز هستند. مطب دکتر محمدباقر رهبانی نوبر در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، بین خیابان ارتش و خیابان طالقانی، روبه روی مرکز تصویربرداری تابش، ساختمان سیدالشهدا، طبقه ۲، پلاک ۲۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدباقر رهبانی نوبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135566326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدباقر رهبانی نوبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدباقر رهبانی نوبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدباقر رهبانی نوبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدباقر رهبانی نوبر متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدباقر رهبانی نوبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.