دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سینا باقرپور اسکویی

سینا باقرپور اسکویی

کارشناس ارشد روانشناسی

تبریز

کد نظام پزشکی

16716

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سینا باقرپور اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سینا باقرپور اسکویی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زعفرانیه
تبریز - تبریز، زعفرانیه، فلکه شهریار، کوی امین، شش متری 69، خانه کودک هستی


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ۱۷ شهریور
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان شماره ۱۰، طبقه ۶


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سینا باقرپور اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا باقرپور اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سینا باقرپور اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سینا باقرپور اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا باقرپور اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سینا باقرپور اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سینا باقرپور اسکویی کجا است؟
دکتر سینا باقرپور اسکویی 2 مطب در مطب زعفرانیه و مطب ۱۷ شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سینا باقرپور اسکویی را ببینید.
+
آیا سینا باقرپور اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا باقرپور اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سینا باقرپور اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا باقرپور اسکویی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سینا باقرپور اسکویی چه زمانی است؟
دکتر سینا باقرپور اسکویی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سینا باقرپور اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سینا باقرپور اسکویی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سینا باقرپور اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سینا باقرپور اسکویی 0 از 5 است.
درباره سینا باقرپور اسکویی


دکتر سینا باقرپور اسکویی sina bagher pur oskoei از دکترهای متخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب سینا باقرپور اسکویی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان شماره ۱۰، طبقه ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سینا باقرپور اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135532600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سینا باقرپور اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سینا باقرپور اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سینا باقرپور اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سینا باقرپور اسکویی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سینا باقرپور اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.