دکتر مینا غفاری

دکتر مینا غفاری

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

129207

درباره‌پزشک

ویزیت بیماران کرونایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان نظر غربی

آدرس:

اصفهان، خیابان نظر غربی، کوچه 29 (شاخه نبات)، پلاک 54

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا غفاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مینا غفاری
نوبت مطب خیابان نظر غربی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان نظر غربی، کوچه 29 (شاخه نبات)، پلاک 54
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا غفاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا غفاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا غفاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا غفاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا غفاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا غفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا غفاری کجا است؟
دکتر مینا غفاری 1 مطب در مطب خیابان نظر غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینا غفاری را ببینید.
+
آیا دکتر مینا غفاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا غفاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا غفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا غفاری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا غفاری چه زمانی است؟
دکتر مینا غفاری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا غفاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا غفاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مینا غفاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا غفاری 0 از 5 است.

درباره دکتر مینا غفاریدکتر مینا غفاری dr mina ghafari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر مینا غفاری در اصفهان، خیابان نظر غربی، کوچه 29 (شاخه نبات)، پلاک 54 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا غفاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136284598 ، 03136273698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا غفاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا غفاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا غفاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا غفاری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا غفاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.