دکتر احد پاشایی کلجاهی

دکتر احد پاشایی کلجاهی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ زانو و آسیب های ورزشی( واتروپلاستی)
تبریز

کد نظام پزشکی

22914
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب ۱۷ شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احد پاشایی کلجاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احد پاشایی کلجاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

رحیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بابت همه چی از اقای دکتر ممنونم واقعا عالی هستن اخلاق و رفتار عالی دارن مخصوصا در اتاق عمل

رحیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستن مخصوصا اخلاق و رفتار در مطب بخصوص در اتاق عمل من الان ۳ روزه عمل شدم فعلا که خیلی راضی هستم بابت همه چی از اقای دکتر متشکرم.

سامان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتر ارتوپد

عبدالواحد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و کار بلد هستن

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فعلا مراحل درمان تکمیل نشده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احد پاشایی کلجاهی
نوبت مطب ۱۷ شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احد پاشایی کلجاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احد پاشایی کلجاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احد پاشایی کلجاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احد پاشایی کلجاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت احد پاشایی کلجاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احد پاشایی کلجاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احد پاشایی کلجاهی کجا است؟
دکتر احد پاشایی کلجاهی 1 مطب در مطب ۱۷ شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احد پاشایی کلجاهی را ببینید.
+
آیا دکتر احد پاشایی کلجاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احد پاشایی کلجاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احد پاشایی کلجاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احد پاشایی کلجاهی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احد پاشایی کلجاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احد پاشایی کلجاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احد پاشایی کلجاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احد پاشایی کلجاهی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر احد پاشایی کلجاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احد پاشایی کلجاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر احد پاشایی کلجاهیدکتر احد پاشایی کلجاهی dr ahad pashaei kaljahi از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر احد پاشایی کلجاهی در تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احد پاشایی کلجاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135551554-09146958649-09357274234 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احد پاشایی کلجاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احد پاشایی کلجاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احد پاشایی کلجاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احد پاشایی کلجاهی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احد پاشایی کلجاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.