کد نظام پزشکی

138365

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو، به سمت میدان کتاب، جنب بانک آینده، پلاک ۹۸، واحد ۲۱

تلفن:02122060440

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سونیا اسکندریون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
دکتر سونیا اسکندریون
دکتر سونیا اسکندریون

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سونیا اسکندریون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سونیا اسکندریون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سونیا اسکندریون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سونیا اسکندریون چقدر است؟
هزینه ویزیت سونیا اسکندریون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا اسکندریون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سونیا اسکندریون کجا است؟
دکترسونیا اسکندریون مطب سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سونیا اسکندریون، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سونیا اسکندریون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا اسکندریون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سونیا اسکندریون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سونیا اسکندریون متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سونیا اسکندریون چه زمانی است؟
دکتر سونیا اسکندریون از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا اسکندریون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سونیا اسکندریون چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سونیا اسکندریون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سونیا اسکندریون 0 از 5 است.

درباره دکتر سونیا اسکندریوندکترسونیا اسکندریون dr soniya eskandarion از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سونیا اسکندریون در تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو، به سمت میدان کتاب، جنب بانک آینده، پلاک ۹۸، واحد ۲۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سونیا اسکندریون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122060440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سونیا اسکندریون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سونیا اسکندریون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سونیا اسکندریون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سونیا اسکندریون متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سونیا اسکندریون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.