دکتر تکتم موسویان

دکتر تکتم موسویان

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
تهران

کد نظام پزشکی

101508

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات بلوار دریا

آدرس:

تهران، شهرک غرب، میدان صنعت،بلوار پاکنژاد،تقاطع با بولوار دریا ،سر نبش شمال شرقی چهاراه،ساختمان نیما،طبقه 3 واحد 11

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تکتم موسویان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر تکتم موسویانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تکتم موسویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تکتم موسویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تکتم موسویان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تکتم موسویان چقدر است؟
هزینه ویزیت تکتم موسویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم موسویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تکتم موسویان کجا است؟
دکتر تکتم موسویان 1 مطب در بلوار دریا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر تکتم موسویان را ببینید.
+
آیا دکتر تکتم موسویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم موسویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تکتم موسویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تکتم موسویان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تکتم موسویان چه زمانی است؟
دکتر تکتم موسویان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم موسویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تکتم موسویان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تکتم موسویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تکتم موسویان 0 از 5 است.

درباره دکتر تکتم موسویاندکتر تکتم موسویان dr toktom mosaviyan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر تکتم موسویان در تهران، شهرک غرب، میدان صنعت،بلوار پاکنژاد،تقاطع با بولوار دریا ،سر نبش شمال شرقی چهاراه،ساختمان نیما،طبقه 3 واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تکتم موسویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188562278 , 09190908378 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تکتم موسویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تکتم موسویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تکتم موسویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تکتم موسویان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تکتم موسویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.