دکتر الهه علیزاده نادری

دکتر الهه علیزاده نادری

پزشک عمومی

باغستان

کد نظام پزشکی

178154

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب

آدرس:

باغستان شهریار، خادم آباد، بلوار رسول اکرم، بین لاله ی 7 و 8، ساختمان پزشکان شفا

تلفن:02165237486

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه علیزاده نادری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب
دکتر الهه علیزاده نادری
دکتر الهه علیزاده نادری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه علیزاده نادری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه علیزاده نادری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه علیزاده نادری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه علیزاده نادری چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه علیزاده نادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه علیزاده نادری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه علیزاده نادری کجا است؟
دکترالهه علیزاده نادری مطب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهه علیزاده نادری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهه علیزاده نادری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه علیزاده نادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه علیزاده نادری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه علیزاده نادری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه علیزاده نادری چه زمانی است؟
دکتر الهه علیزاده نادری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه علیزاده نادری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه علیزاده نادری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهه علیزاده نادری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه علیزاده نادری 0 از 5 است.

درباره دکتر الهه علیزاده نادریدکترالهه علیزاده نادری dr elahe alizadeh naderi از دکترهای متخصص عمومی باغستان هستند. مطب دکتر الهه علیزاده نادری در باغستان شهریار، خادم آباد، بلوار رسول اکرم، بین لاله ی 7 و 8، ساختمان پزشکان شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه علیزاده نادری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165237486 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه علیزاده نادری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه علیزاده نادری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه علیزاده نادری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه علیزاده نادری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه علیزاده نادری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.