دکتر سید محمد عاملی

دکتر سید محمد عاملی

تخصص قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

6138

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی ، قبل از چهارراه شیخ بهایی، مجتمع رازی، طبقه اول

تلفن:03132230800

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک ملت
  • بانک سپه
  • بانک صادرات
  • بانک کشاورزی
  • سینا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد عاملی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شمس آبادی
دکتر سید محمد عاملی
دکتر سید محمد عاملی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد عاملی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد عاملی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد عاملی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد عاملی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد عاملی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد عاملی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد عاملی کجا است؟
دکترسید محمد عاملی مطب شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد عاملی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد عاملی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد عاملی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد عاملی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد عاملی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد عاملی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد عاملی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد عاملی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد عاملی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید محمد عاملی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد عاملی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد عاملیدکترسید محمد عاملی dr seyyed mohammad ameli از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر سید محمد عاملی در اصفهان، خیابان شمس آبادی ، قبل از چهارراه شیخ بهایی، مجتمع رازی، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد عاملی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132230800 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد عاملی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد عاملی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد عاملی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد عاملی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد عاملی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.