دکتر مرصاد موسوی

دکتر مرصاد موسوی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

تهران

کد نظام پزشکی

128479
%94
پیشنهاد(از 81 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان حبیب الله زنجانی

آدرس:

تهران،اتوبان جلال آل احمد شرق به غرب ،نرسیده به اتوبان چمران ، خیابان حبیب الله زنجانی ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان چمران ، طبقه اول ، واحد 11

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 40، ساختمان الماس، طبقه سوم، واحد 306

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرصاد موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرصاد موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 81 کاربر)

%94
76 کاربر از 81 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  25 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  23 نفر

نظرات

آلان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشك خوش برخورد و شنوا _معاينه دقيق با دادن توضيحات كافي -اظهار نظر مطمئن و نهايي

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یکی از بهترین و دقیق ترین پزشک هایی هستن که به عمرم دیدم

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

زیاد جالب نبود

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی، با شخصیت، با سواد بسیار بروز و عالی

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نظری ندارم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مرصاد موسوی
نوبت مطب خیابان حبیب الله زنجانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ،اتوبان جلال آل احمد شرق به غرب ،نرسیده به اتوبان چمران ، خیابان حبیب الله زنجانی ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان چمران ، طبقه اول ، واحد 11
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ساعت 21:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 40، ساختمان الماس، طبقه سوم، واحد 306
اولین نوبت خالی: دوشنبه 17 اردیبهشت ساعت 19:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرصاد موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرصاد موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرصاد موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرصاد موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرصاد موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرصاد موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرصاد موسوی کجا است؟
دکتر مرصاد موسوی 2 مطب در مطب خیابان حبیب الله زنجانی و مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرصاد موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر مرصاد موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرصاد موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرصاد موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرصاد موسوی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرصاد موسوی چه زمانی است؟
دکتر مرصاد موسوی از روز چهارشنبه 12 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرصاد موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرصاد موسوی چقدر است؟
تا کنون 81 نفر به دکتر مرصاد موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرصاد موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرصاد موسویدکتر مرصاد موسوی dr mersade mosavi از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات تهران هستند. مطب دکتر مرصاد موسوی در تهران،اتوبان جلال آل احمد شرق به غرب ،نرسیده به اتوبان چمران ، خیابان حبیب الله زنجانی ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان چمران ، طبقه اول ، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرصاد موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122419775،09937344088 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرصاد موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرصاد موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرصاد موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرصاد موسوی متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرصاد موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.