دکتر مرصاد موسوی

دکتر مرصاد موسوی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

تهران

کد نظام پزشکی

128479
%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دو راهی قلهک، پلاک 1437، ساختمان پزشکان 1365، طبقه سوم، واحد20

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 40، ساختمان الماس، طبقه سوم، واحد 306

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبروی پمپ بنزین، پلاک 109، طبقه اول، واحد 2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرصاد موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرصاد موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

منصور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی جوان . حاذق . مطمئن . کاربلد و ..... بازوی راست من تو تصادف نه که بگم شکست بلکه خرد شده بود الان بهد از گذشت تقریبا ۳ ماه خیلی بهتر شده . دستی را که امید به بودن آن نداشتم . تا ابد ممنون ایشان هستم . عمل جراحی در مجتمع بیمارستانی سایه انجام شد با احترام : ابرقوئی

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی ، خوش اخلاق و خیلی باتجربه هستن ،، بهترین دکتر و به همه هم معرفیشون کردم

آرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با کلاس و با تجربه ای هستند که به هر مریض وقت کافی اختصاص میدن.

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به هیچ عوان برای شکستگی مفاصل توصیه نمیکنم

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرصاد موسوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرصاد موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرصاد موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرصاد موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرصاد موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرصاد موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرصاد موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرصاد موسوی کجا است؟
دکتر مرصاد موسوی 3 مطب در مطب خیابان شریعتی و مطب پاسداران و مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرصاد موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر مرصاد موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرصاد موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرصاد موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرصاد موسوی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرصاد موسوی چه زمانی است؟
دکتر مرصاد موسوی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرصاد موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرصاد موسوی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر مرصاد موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرصاد موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرصاد موسویدکتر مرصاد موسوی dr mersade mosavi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر مرصاد موسوی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دو راهی قلهک، پلاک 1437، ساختمان پزشکان 1365، طبقه سوم، واحد20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرصاد موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122636110,02122636109 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرصاد موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرصاد موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرصاد موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرصاد موسوی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرصاد موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.