%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

46112

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، تقاطع اتوبان امام علی، پلاک 890

تلفن:02133344709

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک میرسلطانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک میرسلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر بابک میرسلطانی
دکتر بابک میرسلطانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک میرسلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک میرسلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک میرسلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک میرسلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک میرسلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک میرسلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک میرسلطانی کجا است؟
دکتربابک میرسلطانی مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک میرسلطانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک میرسلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک میرسلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک میرسلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک میرسلطانی متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک میرسلطانی چه زمانی است؟
دکتر بابک میرسلطانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک میرسلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک میرسلطانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بابک میرسلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک میرسلطانی 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک میرسلطانیدکتربابک میرسلطانی dr babak mirsoltani از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر بابک میرسلطانی در تهران، خیابان پیروزی، تقاطع اتوبان امام علی، پلاک 890 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک میرسلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133344709 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک میرسلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک میرسلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک میرسلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک میرسلطانی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک میرسلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.