دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شکراله شکری

دکتر شکراله شکری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

38743
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شکراله شکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شکراله شکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت...

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صداقت و.........

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

شخصیت، متانت، تجربه،.....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شکراله شکری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار کشاورز
تهران - تهران، بلوار کشاورز، بین کارگرشمالی و جمالزاده، پلاک 340، ساختمان پزشکان بهار، طبقه اول، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکراله شکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکراله شکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکراله شکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکراله شکری چقدر است؟
هزینه ویزیت شکراله شکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله شکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکراله شکری کجا است؟
دکتر شکراله شکری 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شکراله شکری را ببینید.
+
آیا دکتر شکراله شکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله شکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکراله شکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکراله شکری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکراله شکری چه زمانی است؟
دکتر شکراله شکری از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله شکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکراله شکری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شکراله شکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکراله شکری 4 از 5 است.
درباره دکتر شکراله شکری


دکتر شکراله شکری dr shokrollah shokri از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر شکراله شکری در تهران، بلوار کشاورز، بین کارگرشمالی و جمالزاده، پلاک 340، ساختمان پزشکان بهار، طبقه اول، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکراله شکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166917708 , 02166904479 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکراله شکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکراله شکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکراله شکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکراله شکری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکراله شکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.