دکتر جلال جهانبخش

دکتر جلال جهانبخش

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

شیراز

کد نظام پزشکی

46578
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

اطلاعات مطب بلوار رحمت

آدرس:

شیراز، بلوار رحمت، تقاطع باهنر جنوبی، مرکز پرتو درمانی پردیس

تلفن:0713880

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جلال جهانبخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلال جهانبخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با اطلاعات بودند و دیدگاه پول به بیمار ندارند برعکس بسیار دقیق صادقانه مهربون مشورت به من دادند و باعث شدند زودتر مشکل رو پیدا کنم تبحر و تخصص بالا و دقیقق

طلعت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش برخورد بودند و با دانش و بروز بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جلال جهانبخشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلال جهانبخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلال جهانبخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلال جهانبخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلال جهانبخش چقدر است؟
هزینه ویزیت جلال جهانبخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال جهانبخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلال جهانبخش کجا است؟
دکتر جلال جهانبخش 1 مطب در مطب بلوار رحمت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جلال جهانبخش را ببینید.
+
آیا دکتر جلال جهانبخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلال جهانبخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلال جهانبخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلال جهانبخش متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلال جهانبخش چه زمانی است؟
دکتر جلال جهانبخش از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال جهانبخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلال جهانبخش چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر جلال جهانبخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلال جهانبخش 5 از 5 است.

درباره دکتر جلال جهانبخشدکتر جلال جهانبخش dr jalal jahanbakhsh از دکترهای متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) شیراز هستند. مطب دکتر جلال جهانبخش در شیراز، بلوار رحمت، تقاطع باهنر جنوبی، مرکز پرتو درمانی پردیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلال جهانبخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0713880 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلال جهانبخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلال جهانبخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلال جهانبخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلال جهانبخش متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پرتودرمانی (رادیوتراپی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلال جهانبخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.