دکتر علی ایمانپور

دکتر علی ایمانپور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تبریز

کد نظام پزشکی

91902
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ارتش

آدرس:

تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبه روی اداره پست، نرسیده به پاستور، کلینیک بزرگمهر

تلفن:04135415282

بیمه‌های طرف قرارداد

 • روستاییان
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی ایمانپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ایمانپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مشکل افسردگی دارم. خیلی بهترم ممنون از دکتر.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر بسیار خوش اخلاق، با ادب،با حوصله و بسیار کار بلد هستند خدا حفظشون کنه

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مسعود رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ب شدت باحوصله و دقیق به حرفای بیمار گوش میدن و اصلا اهل بلوف تو وضعیت فعلی و نهایی بیمار نیستن و خیلی انسان شریف و متعهد و تو حرفه شونم متبحرن و اهل تجویز دارو ب صورت فله ای نیستن که از نظر من بزرگترین مزیتشونه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی ایمانپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ایمانپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ایمانپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ایمانپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ایمانپور چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ایمانپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایمانپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ایمانپور کجا است؟
دکتر علی ایمانپور 1 مطب در مطب خیابان ارتش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی ایمانپور را ببینید.
+
آیا دکتر علی ایمانپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایمانپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ایمانپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ایمانپور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ایمانپور چه زمانی است؟
دکتر علی ایمانپور از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایمانپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ایمانپور چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر علی ایمانپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ایمانپور 5 از 5 است.

درباره دکتر علی ایمانپوردکتر علی ایمانپور dr ali imanpor از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر علی ایمانپور در تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبه روی اداره پست، نرسیده به پاستور، کلینیک بزرگمهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ایمانپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135415282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ایمانپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ایمانپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ایمانپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ایمانپور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ایمانپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.