دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نسرین سیاه تیری

دکتر نسرین سیاه تیری

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

153722
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان رسالت

آدرس:

تهران ، میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، خیابان شهدای گل،جنب مسجد معراج پلاک 66 طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسرین سیاه تیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین سیاه تیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین سیاه تیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان رسالت
تهران - تهران ، میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، خیابان شهدای گل،جنب مسجد معراج پلاک 66 طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین سیاه تیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین سیاه تیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین سیاه تیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین سیاه تیری چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین سیاه تیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیاه تیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین سیاه تیری کجا است؟
دکتر نسرین سیاه تیری 1 مطب در مطب خیابان رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین سیاه تیری را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین سیاه تیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیاه تیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین سیاه تیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین سیاه تیری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین سیاه تیری چه زمانی است؟
دکتر نسرین سیاه تیری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیاه تیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین سیاه تیری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نسرین سیاه تیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین سیاه تیری 0 از 5 است.
درباره دکتر نسرین سیاه تیری


دکتر نسرین سیاه تیری dr nasrin siyahtiri از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر نسرین سیاه تیری در تهران ، میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، خیابان شهدای گل،جنب مسجد معراج پلاک 66 طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین سیاه تیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177891680-02177228489 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین سیاه تیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین سیاه تیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین سیاه تیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین سیاه تیری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین سیاه تیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.