دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سارا کازرونی

دکتر سارا کازرونی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

128659
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر سارا کازرونی متخصص کودکان و نوزادان و از پزشکان شهر شیراز هستند. از طریق سایت دکترتو به راحتی می‌توانید از دکتر سارا کازرونی نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان بلوار پاسداران

آدرس:

شیراز، بلوار پاسداران، جنب درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4

تلفن:07138439581

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا کازرونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا کازرونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر با صبر و حوصله جواب سوالام رو دادن(نوبت مشاوره تلفنی داشتم)

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا کازرونی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بلوار پاسداران
شیراز - شیراز، بلوار پاسداران، جنب درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو85,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا کازرونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا کازرونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا کازرونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا کازرونی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا کازرونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا کازرونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا کازرونی کجا است؟
دکتر سارا کازرونی 1 مطب در خیابان بلوار پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا کازرونی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا کازرونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا کازرونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا کازرونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا کازرونی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا کازرونی چه زمانی است؟
دکتر سارا کازرونی از روز سه شنبه 8 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا کازرونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا کازرونی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا کازرونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا کازرونی 5 از 5 است.
درباره دکتر سارا کازرونی


دکتر سارا کازرونی dr sara kazerooni از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر سارا کازرونی در شیراز، بلوار پاسداران، جنب درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا کازرونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138439581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا کازرونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا کازرونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا کازرونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا کازرونی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا کازرونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.