دکتر بهادر محمدامین

دکتر بهادر محمدامین

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

95436
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی ، بالاتر از حسینیه ارشاد،خیابان قوا، پلاک 6، واحد 14

تلفن:02122873994

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهادر محمدامین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهادر محمدامین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی،ونظرات فوق‌العاده کارساز که شمارا برای هر نوع درمانی آزادی عمل رادارید

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهادر محمدامینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهادر محمدامین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهادر محمدامین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهادر محمدامین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهادر محمدامین چقدر است؟
هزینه ویزیت بهادر محمدامین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر محمدامین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهادر محمدامین کجا است؟
دکتر بهادر محمدامین 1 مطب در خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهادر محمدامین را ببینید.
+
آیا دکتر بهادر محمدامین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر محمدامین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهادر محمدامین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهادر محمدامین متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهادر محمدامین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهادر محمدامین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر محمدامین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهادر محمدامین چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهادر محمدامین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهادر محمدامین 5 از 5 است.

درباره دکتر بهادر محمدامیندکتر بهادر محمدامین dr bahador mohammad amin از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر بهادر محمدامین در تهران، خیابان شریعتی ، بالاتر از حسینیه ارشاد،خیابان قوا، پلاک 6، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهادر محمدامین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122873994 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهادر محمدامین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهادر محمدامین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهادر محمدامین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهادر محمدامین متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهادر محمدامین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.