دکتر صمد فریدونی

دکتر صمد فریدونی

دکترای روانشناسی

روانشناسی بالینی
شیراز

کد نظام پزشکی

3035

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات باسکول نادر

آدرس:

شیراز،چهارراه گمرگ ، جنب بانک کشاورزی، مجتمع سروش، طبقه اول، واحد 101

تلفن:09036351346

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صمد فریدونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صمد فریدونی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صمد فریدونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صمد فریدونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صمد فریدونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صمد فریدونی چقدر است؟
هزینه ویزیت صمد فریدونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صمد فریدونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صمد فریدونی کجا است؟
دکتر صمد فریدونی 1 مطب در باسکول نادر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صمد فریدونی را ببینید.
+
آیا دکتر صمد فریدونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صمد فریدونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صمد فریدونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صمد فریدونی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صمد فریدونی چه زمانی است؟
دکتر صمد فریدونی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صمد فریدونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صمد فریدونی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صمد فریدونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صمد فریدونی 0 از 5 است.

درباره دکتر صمد فریدونیدکتر صمد فریدونی dr samad fereydoni از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر صمد فریدونی در شیراز،چهارراه گمرگ ، جنب بانک کشاورزی، مجتمع سروش، طبقه اول، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صمد فریدونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09036351346 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صمد فریدونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صمد فریدونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صمد فریدونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صمد فریدونی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صمد فریدونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.