دکتر شهرام رضایی فر

دکتر شهرام رضایی فر

تخصص ارتوپدی

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

22109
%75
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات پارکینگ شهرداری

آدرس:

کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی نجفی (شفا)

تلفن:08337227641

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام رضایی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام رضایی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%75
9 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

آزیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر باتجربه و باسوادی هستن با تشخیص دقیق،من بیست و پنج سال پیش یکی دوبار به ایشون مراجعه کردم و بعد این مدت دوباره مراجعه کردم که خیلی تشخیص و درمان خوبی دادن،اما ظاهرا یه خورده تندخو و عصبی شدن.

محمدسعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت از پزشک

منصور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالیییییییی🙏🙏

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی خوش اخلاق و حاذق و کاربلد هستند.

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک فوق العاده ای بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرام رضایی فر
نوبت مطب پارکینگ شهرداری
رزرو آنلاین نوبت
کرمانشاه - کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی نجفی (شفا)
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام رضایی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام رضایی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام رضایی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام رضایی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام رضایی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رضایی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام رضایی فر کجا است؟
دکتر شهرام رضایی فر 1 مطب در پارکینگ شهرداری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام رضایی فر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام رضایی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رضایی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام رضایی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام رضایی فر متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام رضایی فر چه زمانی است؟
دکتر شهرام رضایی فر از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رضایی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام رضایی فر چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر شهرام رضایی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام رضایی فر 4 از 5 است.

درباره دکتر شهرام رضایی فردکتر شهرام رضایی فر dr shahram rezaee far از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمانشاه هستند. مطب دکتر شهرام رضایی فر در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی نجفی (شفا) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام رضایی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337227641 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام رضایی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام رضایی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام رضایی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام رضایی فر متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام رضایی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.