دکتر سید علی ناصری

دکتر سید علی ناصری

پزشک دندانپزشک

کرمانشاه

کد نظام پزشکی

89557

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات خیابان 22 بهمن

آدرس:

کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، مجتمع میلاد نور

تلفن:08338386017

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی ناصری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی ناصری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی ناصری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی ناصری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی ناصری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی ناصری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی ناصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی ناصری کجا است؟
دکترسید علی ناصری خیابان 22 بهمن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علی ناصری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی ناصری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی ناصری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی ناصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی ناصری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی ناصری چه زمانی است؟
دکتر سید علی ناصری از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی ناصری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی ناصری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید علی ناصری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی ناصری 0 از 5 است.

درباره دکتر سید علی ناصریدکترسید علی ناصری dr seyyed ali naseri از دکترهای متخصص دندانپزشک کرمانشاه هستند. مطب دکتر سید علی ناصری در کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، مجتمع میلاد نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی ناصری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08338386017 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی ناصری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی ناصری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی ناصری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی ناصری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی ناصری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.