دکتر پریسا نادری

دکتر پریسا نادری

تخصص چشم پزشکی

کرمانشاه
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

111181

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات پارکینگ شهرداری

آدرس:

کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، جنب ساختمان شفا، ساختمان نجفی،طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا نادری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا نادری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

پارکینگ شهرداری
ملاحظات

*تذکر مهم*

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر پریسا نادری
دکتر پریسا نادری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا نادری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا نادری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا نادری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا نادری چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا نادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا نادری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا نادری کجا است؟
دکترپریسا نادری پارکینگ شهرداری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریسا نادری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا نادری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا نادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا نادری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا نادری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا نادری چه زمانی است؟
دکتر پریسا نادری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا نادری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا نادری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پریسا نادری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا نادری 5 از 5 است.

درباره دکتر پریسا نادریدکترپریسا نادری dr parisa naderi از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمانشاه هستند. مطب دکتر پریسا نادری در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، جنب ساختمان شفا، ساختمان نجفی،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا نادری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09187189789 , 08337233792 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا نادری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا نادری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا نادری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا نادری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا نادری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.