کد نظام پزشکی

ت_ 5409

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز، ستارخان، روبه روی بلوار مصلی نژاد، ساختمان فلورانس، واحد ۴

تلفن:09332650530

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران احسان دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با احسان دهقانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

احسان دهقانی
احسان دهقانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت احسان دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد احسان دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت احسان دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل احسان دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب احسان دهقانی کجا است؟
دکتراحسان دهقانی مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب احسان دهقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا احسان دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
احسان دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان دهقانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد احسان دهقانی چه زمانی است؟
دکتر احسان دهقانی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل احسان دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از احسان دهقانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به احسان دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی احسان دهقانی 0 از 5 است.

درباره احسان دهقانیدکتراحسان دهقانی ehsan dehghani از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب احسان دهقانی در شیراز، ستارخان، روبه روی بلوار مصلی نژاد، ساختمان فلورانس، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب احسان دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09332650530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام احسان دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی احسان دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط احسان دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از احسان دهقانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد احسان دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.