دکتر مهدی راستاد

دکتر مهدی راستاد

کد نظام پزشکی: 54113
4.2 (6 نظر)
٪84 پیشنهاد کاربران
150 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهدی راستاد

مطب نارمک
آدرس: تهران - تهران،نارمک - خیابان دکتر آیت - بالاتر از میدان هقت حوض (به طرف چهارراه سرسبز) - پلاک 545 - طبقه دوم
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 7 تیر | 19:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر مهدی راستاد

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: امروز | 16:30
250,000 تومان

نظرات درباره دکتر مهدی راستاد

4.2
از 6 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%84
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/18)
نوبت دهی مطب
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
درمان سنگ کلیه
محمدرضا(1403/02/03)
نوبت دهی مطب
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خوش اخلاق و حاذق
حسین(1403/01/14)
نوبت دهی مطب
(1403/01/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عااااالی هستند
بهادر(1402/10/23)
نوبت دهی مطب
(1402/10/23)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عدم رضایت
بتول(1402/09/28)
نوبت دهی مطب
(1402/09/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی خوب و خوش برخورد بودن
وجیهه(1402/09/12)
نوبت دهی مطب
(1402/09/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی بودن

سوالات متداول راجع به دکتر مهدی راستاد

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی راستاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی راستاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی راستاد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهدی راستاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی راستاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی راستاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهدی راستاد کجا است؟
دکتر مهدی راستاد 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی راستاد را ببینید.
آیا دکتر مهدی راستاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی راستاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهدی راستاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی راستاد متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی راستاد چه زمانی است؟
دکتر مهدی راستاد از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی راستاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی راستاد چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر مهدی راستاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی راستاد 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهدی راستاددکتر مهدی راستاد dr mehdi rastad oskooi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مهدی راستاد در تهران،نارمک - خیابان دکتر آیت - بالاتر از میدان هقت حوض (به طرف چهارراه سرسبز) - پلاک 545 - طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی راستاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177208303 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی راستاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی راستاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی راستاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی راستاد متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی راستاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.