%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۵۵۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبه روی بانک رفاه، بن بست اختصاصی، ساختمان پایا، واحد ۱

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره دادور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره دادور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه داشته باشید که روزهای یکشنبه و سه شنبه دکتر بابک صالحی (فوق تخصص گوارش و کبد) جایگزین دکتر زهرا دادور در مطب هستند

دکتر زهره دادور
دکتر زهره دادور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره دادور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره دادور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره دادور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره دادور چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره دادور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره دادور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره دادور کجا است؟
دکتر زهره دادور 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهره دادور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره دادور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره دادور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره دادور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره دادور متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره دادور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهره دادور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره دادور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره دادور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر زهره دادور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره دادور 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره دادوردکتر زهره دادور dr zohreh dad var از دکترهای متخصص فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان تهران هستند. مطب دکتر زهره دادور در تهران، خیابان شریعتی، روبه روی بانک رفاه، بن بست اختصاصی، ساختمان پایا، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره دادور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122738148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره دادور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره دادور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره دادور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره دادور فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره دادور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.