%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

اکوکاردیوگرافی جنین

اکوکاردیوگرافی کودکان و نوجوانان

دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی از تهران قطب علمی قلب کودکان کشور

استادیار دانشگاه

آنژیوگرافی

آنژیوپلاستی

بررسی تپش قلب و ECG

اینستاگرام: dr.abrishami_ehsan

کد نظام پزشکی

70637

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران، ساختمان پزشکان دی، طبقه سوم، واحد 9

تلفن:09022221109

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احسان ابریشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احسان ابریشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید : اکو قلب جنین از ۱۸ هفتگی به بعد قابل انجام است.

همچنین بعد از ثبت نوبت حتما جهت هماهنگی برای مدارک مورد نیاز به شماره همراه مطب پیام ارسال فرمایید.

دکتر سید احسان ابریشمی
دکتر سید احسان ابریشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احسان ابریشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احسان ابریشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احسان ابریشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احسان ابریشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احسان ابریشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احسان ابریشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احسان ابریشمی کجا است؟
دکترسید احسان ابریشمی مطب عظیمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید احسان ابریشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید احسان ابریشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احسان ابریشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احسان ابریشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احسان ابریشمی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احسان ابریشمی چه زمانی است؟
دکتر سید احسان ابریشمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احسان ابریشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احسان ابریشمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید احسان ابریشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احسان ابریشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احسان ابریشمیدکترسید احسان ابریشمی dr seyed ehsan abrishami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سید احسان ابریشمی در کرج، عظیمیه، میدان مهران، ساختمان پزشکان دی، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احسان ابریشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022221109 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احسان ابریشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احسان ابریشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احسان ابریشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احسان ابریشمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احسان ابریشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.