دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد علی عسکری

دکتر محمد علی عسکری

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

طب طبیعی (همیوپاتی)
تهران

کد نظام پزشکی

22631
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد علی عسکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد علی عسکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله و دقیق

بهاالدین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی خوش اخلاق و مسئول و محترم بودند که توضیحات لازم را برایم دادند

سید هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با تجربه ای هستند.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با عرض سلام و ادب با اینکه اولین ویزیت بود بنطرم آقای دکتر عسگری پزشکی با تجربه هستند و با دقت گوش میکنند به شرح حال بیمار و بانظرات درست خود آرامش به بیمار می دهند ان شاءالله سلامت باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد علی عسکری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاسداران
تهران - پاسداران، نبش شهیدسوری (نیستان7) مرکز خرید پاسداران ط3 واحد18


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد علی عسکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد علی عسکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی عسکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد علی عسکری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد علی عسکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد علی عسکری کجا است؟
دکتر محمد علی عسکری 1 مطب در پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد علی عسکری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد علی عسکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی عسکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد علی عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد علی عسکری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد علی عسکری چه زمانی است؟
دکتر محمد علی عسکری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی عسکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد علی عسکری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمد علی عسکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد علی عسکری 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد علی عسکری


دکتر محمد علی عسکری dr mohammadali askari از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمد علی عسکری در پاسداران، نبش شهیدسوری (نیستان7) مرکز خرید پاسداران ط3 واحد18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد علی عسکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122558614 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد علی عسکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد علی عسکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد علی عسکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد علی عسکری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد علی عسکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.