دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مژگان عابد لاتی

دکتر مژگان عابد لاتی

تخصص داخلی

رشت

کد نظام پزشکی

41204
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، میدان صابرین، بلوار نماز، انتهای پل هوایی، مجتمع پزشکی آتیه، طبقه دهم، واحد ۲

تلفن:01332128768

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان عابد لاتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان عابد لاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

لیندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دقیق و با حوصله هستند و سعی در شناسایی بیماری دارند و تشخیصشان صحیح است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مژگان عابد لاتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه گلسار
رشت - رشت، چهارراه گلسار، میدان صابرین، بلوار نماز، انتهای پل هوایی، مجتمع پزشکی آتیه، طبقه دهم، واحد ۲


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان عابد لاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان عابد لاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان عابد لاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان عابد لاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان عابد لاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان عابد لاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان عابد لاتی کجا است؟
دکتر مژگان عابد لاتی 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان عابد لاتی را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان عابد لاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان عابد لاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان عابد لاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان عابد لاتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان عابد لاتی چه زمانی است؟
دکتر مژگان عابد لاتی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان عابد لاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان عابد لاتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مژگان عابد لاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان عابد لاتی 5 از 5 است.
درباره دکتر مژگان عابد لاتی


دکتر مژگان عابد لاتی dr mozhgan abed lati از دکترهای متخصص داخلی رشت هستند. مطب دکتر مژگان عابد لاتی در رشت، چهارراه گلسار، میدان صابرین، بلوار نماز، انتهای پل هوایی، مجتمع پزشکی آتیه، طبقه دهم، واحد ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان عابد لاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332128768 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان عابد لاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان عابد لاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان عابد لاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان عابد لاتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان عابد لاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.