%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۹۱۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، نبش بلوار سروناز، پلاک ۲۹، واحد ۱۱

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا صیقلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا صیقلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
دکتر فریبا صیقلی
دکتر فریبا صیقلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا صیقلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا صیقلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا صیقلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا صیقلی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا صیقلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا صیقلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا صیقلی کجا است؟
دکتر فریبا صیقلی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبا صیقلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا صیقلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا صیقلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا صیقلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا صیقلی متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا صیقلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریبا صیقلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا صیقلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا صیقلی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر فریبا صیقلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا صیقلی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا صیقلیدکتر فریبا صیقلی dr fariba seyghali از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تهران هستند. مطب دکتر فریبا صیقلی در تهران، ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، نبش بلوار سروناز، پلاک ۲۹، واحد ۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا صیقلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166568652 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا صیقلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا صیقلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا صیقلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا صیقلی فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا صیقلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.