دکتر باقر احمد پور

دکتر باقر احمد پور

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

۴۶۱۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات پیروزی

آدرس:

خیابان پیروزی _بلوار ابوذر _بین پل اول ودوم نبش کوچه 12 شرقی پلاک 639

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر باقر احمد پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

پیروزی
ملاحظات

بیماران عزیز، لطفا جهت هماهنگی نوبت با مطب تماس حاصل فرمایید. با تشکر

دکتر باقر احمد پور
دکتر باقر احمد پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر باقر احمد پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر باقر احمد پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر باقر احمد پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر باقر احمد پور چقدر است؟
هزینه ویزیت باقر احمد پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر باقر احمد پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر باقر احمد پور کجا است؟
دکتر باقر احمد پور 1 مطب در پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر باقر احمد پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر باقر احمد پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر باقر احمد پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر باقر احمد پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر باقر احمد پور متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر باقر احمد پور چه زمانی است؟
دکتر باقر احمد پور از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر باقر احمد پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر باقر احمد پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر باقر احمد پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر باقر احمد پور 0 از 5 است.

درباره دکتر باقر احمد پوردکتر باقر احمد پور dr bagher ahmadpor از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر باقر احمد پور در خیابان پیروزی _بلوار ابوذر _بین پل اول ودوم نبش کوچه 12 شرقی پلاک 639 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر باقر احمد پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133163936 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر باقر احمد پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر باقر احمد پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر باقر احمد پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر باقر احمد پور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر باقر احمد پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.