دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نسترن خسروی رستمی

دکتر نسترن خسروی رستمی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
تهران

کد نظام پزشکی

23066

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، پایین تر از کوچه ۲۴، پلاک ۱۴۰

تلفن:02188824325

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسترن خسروی رستمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسترن خسروی رستمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قائم مقام فراهانی
تهران - تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، پایین تر از کوچه ۲۴، پلاک ۱۴۰


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسترن خسروی رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسترن خسروی رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسترن خسروی رستمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسترن خسروی رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسترن خسروی رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن خسروی رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسترن خسروی رستمی کجا است؟
دکتر نسترن خسروی رستمی 1 مطب در مطب قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسترن خسروی رستمی را ببینید.
+
آیا دکتر نسترن خسروی رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن خسروی رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسترن خسروی رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسترن خسروی رستمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسترن خسروی رستمی چه زمانی است؟
دکتر نسترن خسروی رستمی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن خسروی رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسترن خسروی رستمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسترن خسروی رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسترن خسروی رستمی 0 از 5 است.
درباره دکتر نسترن خسروی رستمی


دکتر نسترن خسروی رستمی dr nastaran khosravi rostami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر نسترن خسروی رستمی در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از مطهری، پایین تر از کوچه ۲۴، پلاک ۱۴۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسترن خسروی رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188824325 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسترن خسروی رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسترن خسروی رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسترن خسروی رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسترن خسروی رستمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسترن خسروی رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.