دکتر رضا خدا بخشی

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

فلوشیپ فلوشیپ آنکولوژی

فلوشیپ انکولوژی سالمندی
تهران

کد نظام پزشکی

۳۹۹۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)
  • فلوشیپ فلوشیپ آنکولوژی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، ساختمان آریا، پلاک 74، طبقه پنجم، واحد 503

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
دکتر رضا خدا بخشی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا خدا بخشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا خدا بخشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا خدا بخشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا خدا بخشی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا خدا بخشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا خدا بخشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا خدا بخشی کجا است؟
دکتر رضا خدا بخشی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا خدا بخشی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا خدا بخشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا خدا بخشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا خدا بخشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا خدا بخشی متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) و فلوشیپ آنکولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا خدا بخشی چه زمانی است؟
دکتر رضا خدا بخشی از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا خدا بخشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا خدا بخشی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا خدا بخشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا خدا بخشی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا خدا بخشی

دکتر رضا خدا بخشی dr reza khodabakhshi از دکترهای متخصص تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) تهران هستند. مطب دکتر رضا خدا بخشی در فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، ساختمان آریا، پلاک 74، طبقه پنجم، واحد 503 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا خدا بخشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09366397547،09192434808 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا خدا بخشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا خدا بخشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا خدا بخشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا خدا بخشی تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) ، فلوشیپ فلوشیپ آنکولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا خدا بخشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.