کد نظام پزشکی

۵۸۸۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی ضلع شمالی حسینیه ارشاد، بن بست ارشاد، پلاک ۱، واحد ۶

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود الماسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

بیماران عزیز ساعت نوبت دهی، زمان تقریبی حضور شما در مطب میباشد. لطفا صبور باشید

دکتر محمود الماسی
دکتر محمود الماسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود الماسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود الماسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود الماسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود الماسی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود الماسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود الماسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود الماسی کجا است؟
دکتر محمود الماسی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود الماسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود الماسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود الماسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود الماسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود الماسی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود الماسی چه زمانی است؟
دکتر محمود الماسی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود الماسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود الماسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود الماسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود الماسی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود الماسیدکتر محمود الماسی dr mahmod almasi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر محمود الماسی در تهران، خیابان شریعتی ضلع شمالی حسینیه ارشاد، بن بست ارشاد، پلاک ۱، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود الماسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122894168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود الماسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود الماسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود الماسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود الماسی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود الماسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.