دکتر غلامحسین رضاپور

دکتر غلامحسین رضاپور

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

۲۰۴۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبه روی آزمایشگاه مسعود

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسین رضاپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرداماد
دکتر غلامحسین رضاپور
دکتر غلامحسین رضاپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسین رضاپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسین رضاپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین رضاپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسین رضاپور چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسین رضاپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین رضاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسین رضاپور کجا است؟
دکتر غلامحسین رضاپور 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامحسین رضاپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسین رضاپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین رضاپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسین رضاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسین رضاپور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسین رضاپور چه زمانی است؟
دکتر غلامحسین رضاپور از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین رضاپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسین رضاپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامحسین رضاپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسین رضاپور 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسین رضاپوردکتر غلامحسین رضاپور dr gholam hosein reza pur از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر غلامحسین رضاپور در تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبه روی آزمایشگاه مسعود واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسین رضاپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188784558 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسین رضاپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسین رضاپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسین رضاپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسین رضاپور تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسین رضاپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.