تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب بلوار بهشت

آدرس:

زاهدان، بلوار بهشت، فلکه مشاهیر، نبش بهداشت

تلفن:05433415110

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد علی مشهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد علی مشهدی
نوبت مطب بلوار بهشت
رزرو آنلاین نوبت
زاهدان - زاهدان، بلوار بهشت، فلکه مشاهیر، نبش بهداشت

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد علی مشهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد علی مشهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی مشهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد علی مشهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد علی مشهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی مشهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد علی مشهدی کجا است؟
دکتر محمد علی مشهدی 1 مطب در مطب بلوار بهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد علی مشهدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد علی مشهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی مشهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد علی مشهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد علی مشهدی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد علی مشهدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی مشهدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی مشهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد علی مشهدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد علی مشهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد علی مشهدی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد علی مشهدیدکتر محمد علی مشهدی dr mohammad ali mashhadi از دکترهای متخصص داخلی زاهدان هستند. مطب دکتر محمد علی مشهدی در زاهدان، بلوار بهشت، فلکه مشاهیر، نبش بهداشت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد علی مشهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05433415110 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد علی مشهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد علی مشهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد علی مشهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد علی مشهدی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد علی مشهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.