دکتر منیژه دزفولی نژاد

دکتر منیژه دزفولی نژاد

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

44539
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منیژه دزفولی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منیژه دزفولی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

رفتار بسيار صميمي كه آدم احساس امنيت داره كه راحت باشه تشخيص خوب توصيه ميكنم

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوبه کارشون

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تخصص عالی تشخیص به موقع و برخورد بسیار محترمانه و دلسوزانه به بیمار

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر دزفولی بسیار انسان نازنین و با اخلاقی هستند، وقتی به ایشون مراجعه کردم سرتاسر اضطراب بودم و وقتی از مطب ایشان بیرون اومدم وجودم پر از آرامش بود. ایشان هم طبیب روح بودند هم طبیب جان، براشون آرزوی سلامتی دارم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منیژه دزفولی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان میرداماد
تهران - تهران، خیابان میرداماد، تقاطع خیابان دکتر شریعتی، پلاک یک، ساختمان شماره یک میرداماد، طبقه سوم، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منیژه دزفولی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منیژه دزفولی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منیژه دزفولی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منیژه دزفولی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت منیژه دزفولی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منیژه دزفولی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منیژه دزفولی نژاد کجا است؟
دکتر منیژه دزفولی نژاد 1 مطب در خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منیژه دزفولی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر منیژه دزفولی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منیژه دزفولی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منیژه دزفولی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منیژه دزفولی نژاد متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منیژه دزفولی نژاد چه زمانی است؟
دکتر منیژه دزفولی نژاد از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منیژه دزفولی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منیژه دزفولی نژاد چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر منیژه دزفولی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منیژه دزفولی نژاد 5 از 5 است.
درباره دکتر منیژه دزفولی نژاد


دکتر منیژه دزفولی نژاد dr manizhe dezfolinezhad از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر منیژه دزفولی نژاد در تهران، خیابان میرداماد، تقاطع خیابان دکتر شریعتی، پلاک یک، ساختمان شماره یک میرداماد، طبقه سوم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منیژه دزفولی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09038655318,09307271806 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منیژه دزفولی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منیژه دزفولی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منیژه دزفولی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منیژه دزفولی نژاد متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منیژه دزفولی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.