تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون، کلینیک شقایق

تلفن:02188106023

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محسن اسدی
نوبت مطب یوسف آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون، کلینیک شقایق
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن اسدی کجا است؟
دکتر محسن اسدی 1 مطب در یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر محسن اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن اسدی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن اسدی چه زمانی است؟
دکتر محسن اسدی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن اسدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن اسدی 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن اسدیدکتر محسن اسدی dr mohsen asadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محسن اسدی در تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون، کلینیک شقایق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188106023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن اسدی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.