%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۸۴۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه مهدیه

آدرس:

کرمانشاه، چهارراه مهدیه، ساختمان پزشکان سبحان، طبقه 4، شماره 403

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • بانک صادرات
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی عدولی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی عدولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه مهدیه
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر علی عدولی
دکتر علی عدولی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی عدولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی عدولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی عدولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی عدولی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی عدولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی عدولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی عدولی کجا است؟
دکتر علی عدولی 1 مطب در مطب چهارراه مهدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی عدولی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی عدولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی عدولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی عدولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی عدولی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی عدولی چه زمانی است؟
دکتر علی عدولی از روز سه شنبه 19 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی عدولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی عدولی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر علی عدولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی عدولی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی عدولیدکتر علی عدولی dr ali adoli از دکترهای متخصص تخصص داخلی کرمانشاه هستند. مطب دکتر علی عدولی در کرمانشاه، چهارراه مهدیه، ساختمان پزشکان سبحان، طبقه 4، شماره 403 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی عدولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08337272868 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی عدولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی عدولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی عدولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی عدولی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی عدولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.