کد نظام پزشکی

۱۱۵۶۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب خیابان زنبیل آباد

آدرس:

قم، خیابان زنبیل آباد، بلوار شهیدان محمود نژاد، بلوار شهید عراقی، جنب داروخانه دکتر رشیدی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد زمان زمانپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زنبیل آباد
دکتر محمد زمان زمانپور
دکتر محمد زمان زمانپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد زمان زمانپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد زمان زمانپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد زمان زمانپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد زمان زمانپور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد زمان زمانپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زمان زمانپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد زمان زمانپور کجا است؟
دکتر محمد زمان زمانپور 1 مطب در مطب خیابان زنبیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد زمان زمانپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد زمان زمانپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زمان زمانپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد زمان زمانپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد زمان زمانپور متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد زمان زمانپور چه زمانی است؟
دکتر محمد زمان زمانپور از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زمان زمانپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد زمان زمانپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد زمان زمانپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد زمان زمانپور 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد زمان زمانپوردکتر محمد زمان زمانپور dr mohammad zaman zamanpor از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان قم هستند. مطب دکتر محمد زمان زمانپور در قم، خیابان زنبیل آباد، بلوار شهیدان محمود نژاد، بلوار شهید عراقی، جنب داروخانه دکتر رشیدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد زمان زمانپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532404978 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد زمان زمانپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد زمان زمانپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد زمان زمانپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد زمان زمانپور تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد زمان زمانپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.