کد نظام پزشکی

۷۴۰۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پيروزي، بين نيروي هوايي اول و دوم، جنب مسجد قدس، ساختمان پزشكان، طبقه ٣

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان پیروزی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ناهید حمزه ای، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر ناهید حمزه ای می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۸۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر ناهید حمزه ای

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید حمزه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید حمزه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید حمزه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید حمزه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید حمزه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حمزه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید حمزه ای کجا است؟
دکتر ناهید حمزه ای 1 مطب در خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناهید حمزه ای، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید حمزه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حمزه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید حمزه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید حمزه ای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید حمزه ای چه زمانی است؟
دکتر ناهید حمزه ای از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حمزه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید حمزه ای چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ناهید حمزه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید حمزه ای 0 از 5 است.

درباره دکتر ناهید حمزه ای

دکتر ناهید حمزه ای dr nahid hamzei از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر ناهید حمزه ای در تهران، خیابان پيروزي، بين نيروي هوايي اول و دوم، جنب مسجد قدس، ساختمان پزشكان، طبقه ٣ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید حمزه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177465085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید حمزه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید حمزه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید حمزه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید حمزه ای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید حمزه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.