دکتر نفیسه قدردوست نخ چی

دکتر نفیسه قدردوست نخ چی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

پاکدشت

کد نظام پزشکی

83355
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نفیسه قدردوست نخ چی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نفیسه قدردوست نخ چی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نفیسه قدردوست نخ چی
نوبت مطب مامازند
رزرو آنلاین نوبت
پاکدشت - تهران،پاکدشت،سر مامازند،خ امام رضا،نرسیده به بانک مسکن،ساختمان پزشکان بهداد

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نفیسه قدردوست نخ چی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه قدردوست نخ چی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه قدردوست نخ چی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نفیسه قدردوست نخ چی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه قدردوست نخ چی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه قدردوست نخ چی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نفیسه قدردوست نخ چی کجا است؟
دکتر نفیسه قدردوست نخ چی 1 مطب در مطب مامازند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نفیسه قدردوست نخ چی را ببینید.
+
آیا دکتر نفیسه قدردوست نخ چی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه قدردوست نخ چی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نفیسه قدردوست نخ چی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه قدردوست نخ چی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نفیسه قدردوست نخ چی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه قدردوست نخ چی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه قدردوست نخ چی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نفیسه قدردوست نخ چی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نفیسه قدردوست نخ چی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نفیسه قدردوست نخ چی 5 از 5 است.

درباره دکتر نفیسه قدردوست نخ چیدکتر نفیسه قدردوست نخ چی dr nafiseh ghadr doost nakhchi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی پاکدشت هستند. مطب دکتر نفیسه قدردوست نخ چی در تهران،پاکدشت،سر مامازند،خ امام رضا،نرسیده به بانک مسکن،ساختمان پزشکان بهداد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نفیسه قدردوست نخ چی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136011865 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه قدردوست نخ چی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نفیسه قدردوست نخ چی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نفیسه قدردوست نخ چی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نفیسه قدردوست نخ چی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نفیسه قدردوست نخ چی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.