دکتر محمد محمد زالی

دکتر محمد محمد زالی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

37643
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

واکسیناسیون، بررسی رشد، غدد، بیماری‌های عفونی، آسم و آلرژی، ختنه، جراحی سرپایی، پوست و مو

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهرانپارس ،میدان رهبر خ زهدی پلاک ۶۸۲،ط۲

تلفن:02177147734

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد محمد زالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد محمد زالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیصشون خیلی عالی بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد محمد زالی
نوبت مطب خیابان تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهرانپارس ،میدان رهبر خ زهدی پلاک ۶۸۲،ط۲
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد محمد زالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد محمد زالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد محمد زالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد محمد زالی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد محمد زالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محمد زالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد محمد زالی کجا است؟
دکتر محمد محمد زالی 1 مطب در خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد محمد زالی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد محمد زالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محمد زالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد محمد زالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد محمد زالی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد محمد زالی چه زمانی است؟
دکتر محمد محمد زالی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محمد زالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد محمد زالی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد محمد زالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد محمد زالی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد محمد زالیدکتر محمد محمد زالی dr mohammad mohammadzali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمد محمد زالی در تهرانپارس ،میدان رهبر خ زهدی پلاک ۶۸۲،ط۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد محمد زالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177147734 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد محمد زالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد محمد زالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد محمد زالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد محمد زالی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد محمد زالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.