دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان امین

آدرس:

اصفهان، خیابان ابن سینا، کلینیک ویژه بیمارستان امین

تلفن:03133033302

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید یوسفیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید یوسفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اتنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیااااااار عالی،در کمترین زمان ،بهترین تجویز و بیشترین نتیجه ی مطلوب دریافت شد، بعد از بستری فهمیدم که خیلی از بیماران که مشابه دختر من بودند،چقدر جاهای دیگه تشخیص های اشتباه دریافت کرده بودند،و بعد توسط اقای دکتر یوسفیان به درمان عالی رسیده بودند،واقعا پزشک حاذق و مهربونی هستند،بهترینها رو براشون آرزو میکنم.

سدنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله بودند و خیلی عالی راهنمایی کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید یوسفیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بیمارستان امین
اصفهان - اصفهان، خیابان ابن سینا، کلینیک ویژه بیمارستان امین


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید یوسفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید یوسفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید یوسفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید یوسفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید یوسفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یوسفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید یوسفیان کجا است؟
دکتر سعید یوسفیان 1 مطب در مطب بیمارستان امین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید یوسفیان را ببینید.
+
آیا دکتر سعید یوسفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یوسفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید یوسفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید یوسفیان متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید یوسفیان چه زمانی است؟
دکتر سعید یوسفیان از روز چهارشنبه 30 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید یوسفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید یوسفیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سعید یوسفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید یوسفیان 5 از 5 است.
درباره دکتر سعید یوسفیان


دکتر سعید یوسفیان dr saeid yosefian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر سعید یوسفیان در اصفهان، خیابان ابن سینا، کلینیک ویژه بیمارستان امین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید یوسفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133033302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید یوسفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید یوسفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید یوسفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید یوسفیان متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید یوسفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.