کد نظام پزشکی

۳۰۲۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

تهران،خیابان ستارخان،بهبودي،نبش صالحيان،پ٢٧

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا فارغ بال بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ستارخان
دکتر شیوا فارغ بال
دکتر شیوا فارغ بال

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا فارغ بال را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا فارغ بال نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا فارغ بال در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا فارغ بال چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا فارغ بال با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا فارغ بال می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا فارغ بال کجا است؟
دکتر شیوا فارغ بال 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیوا فارغ بال، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا فارغ بال امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا فارغ بال در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا فارغ بال در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا فارغ بال متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا فارغ بال چه زمانی است؟
دکتر شیوا فارغ بال از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا فارغ بال در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا فارغ بال چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیوا فارغ بال رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا فارغ بال 0 از 5 است.

درباره دکتر شیوا فارغ بالدکتر شیوا فارغ بال dr shiva faregh bal از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر شیوا فارغ بال در تهران،خیابان ستارخان،بهبودي،نبش صالحيان،پ٢٧ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا فارغ بال می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166504245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا فارغ بال و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا فارغ بال هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا فارغ بال فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا فارغ بال تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا فارغ بال مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.