کد نظام پزشکی

م-۶۳۶۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میدان گلها

آدرس:

ملارد، مارلیک، دور میدان گلها، جنب آزمایشگاه مینو

بیمه های طرف قرارداد

  • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ندا بیکلری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان گلها
ندا بیکلری
ندا بیکلری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ندا بیکلری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا بیکلری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ندا بیکلری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ندا بیکلری چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا بیکلری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ندا بیکلری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ندا بیکلری کجا است؟
دکتر ندا بیکلری 1 مطب در مطب میدان گلها دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ندا بیکلری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ندا بیکلری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا بیکلری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ندا بیکلری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا بیکلری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ندا بیکلری چه زمانی است؟
دکتر ندا بیکلری از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ندا بیکلری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ندا بیکلری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ندا بیکلری رای داده‌اند. میانگین امتیازی ندا بیکلری 0 از 5 است.

درباره ندا بیکلریندا بیکلری neda biklari از دکترهای متخصص تخصص مامایی ملارد هستند. مطب ندا بیکلری در ملارد، مارلیک، دور میدان گلها، جنب آزمایشگاه مینو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ندا بیکلری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09303599890 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ندا بیکلری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ندا بیکلری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ندا بیکلری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ندا بیکلری تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ندا بیکلری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.