%۹۸
پیشنهاد(از ۷۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رتبه برتر کشور در آزمون بورد تخصصی و رتبه دوم کشور در آزمون بورد فوق تخصصی  

دیابت تیرویید غده هیپوفیز آدرنال و پلی سیستیک تخمدان

در مطب نمونه گیری تیرویید با هدایت سونوگرافی انجام می شود

     

کد نظام پزشکی

۱۱۷۴۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه ۱

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا کسایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا کسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۴ کاربر)

%۹۸
۷۲ کاربر از ۷۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زند
ملاحظات

ساکنین شیراز لطفا ساعت 5 تا 8 نوبت گیری بفرمایید.

توجه فرمایید که دکتر مراجعین 15 سال به بالا را ویزیت خواهند کرد.

دکتر سید رضا کسایی
دکتر سید رضا کسایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا کسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا کسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا کسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا کسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا کسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا کسایی کجا است؟
دکتر سید رضا کسایی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید رضا کسایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا کسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا کسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا کسایی متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا کسایی چه زمانی است؟
دکتر سید رضا کسایی از روز شنبه 23 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا کسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا کسایی چقدر است؟
تا کنون 74 نفر به دکتر سید رضا کسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا کسایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا کساییدکتر سید رضا کسایی dr seyed reza kasaei از دکترهای متخصص فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید رضا کسایی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا کسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09179233484-07132319620 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا کسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا کسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا کسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا کسایی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا کسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.