دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی

تخصص جراحی دهان، فک و صورت

مشهد

کد نظام پزشکی

83696
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مشهد

آدرس:

مشهد، احمد اباد، نبش ملاصدرا دو، ساختمان سپهر صدرا، طبقه اول

تلفن:05138414605

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی غلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ستاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اقای دکتر غلامی کارشون عالیه، برخورد خوب و صبر زیادی دارن، خیلی خونسرد و مهربون هستند. از تمام دکترایی ک میشناسم ب نظر من بهترین دکتر بدون شک از همه لحاظ دکتر مهدی غلامی است. خدا خیرشون بده.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی غلامی
نوبت مطب مشهد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمد اباد، نبش ملاصدرا دو، ساختمان سپهر صدرا، طبقه اول
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 19:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی غلامی کجا است؟
دکتر مهدی غلامی 1 مطب در مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی غلامی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی غلامی متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی غلامی چه زمانی است؟
دکتر مهدی غلامی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی غلامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی غلامی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی غلامیدکتر مهدی غلامی dr mehdi gholami از دکترهای متخصص جراحی دهان، فک و صورت مشهد هستند. مطب دکتر مهدی غلامی در مشهد، احمد اباد، نبش ملاصدرا دو، ساختمان سپهر صدرا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138414605 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی غلامی متخصص جراحی دهان، فک و صورت نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دهان، فک و صورت در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.