دکتر عفت آشورزاده

دکتر عفت آشورزاده

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

43141
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات سلسبیل

آدرس:

تهران سلسبیل خیابان خوش بالاتر از خیابان دامپزشکی پلاک 770 طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عفت آشورزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عفت آشورزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی واسه بیمارا وقت میزاشتن و تمام حرفاشونو گوش میدادن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عفت آشورزاده
نوبت مطب سلسبیل
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران سلسبیل خیابان خوش بالاتر از خیابان دامپزشکی پلاک 770 طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عفت آشورزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عفت آشورزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عفت آشورزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عفت آشورزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عفت آشورزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت آشورزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عفت آشورزاده کجا است؟
دکتر عفت آشورزاده 1 مطب در سلسبیل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عفت آشورزاده را ببینید.
+
آیا دکتر عفت آشورزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عفت آشورزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عفت آشورزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عفت آشورزاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عفت آشورزاده چه زمانی است؟
دکتر عفت آشورزاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عفت آشورزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عفت آشورزاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عفت آشورزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عفت آشورزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر عفت آشورزادهدکتر عفت آشورزاده dr efat ashorzade از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر عفت آشورزاده در تهران سلسبیل خیابان خوش بالاتر از خیابان دامپزشکی پلاک 770 طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عفت آشورزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09026251478 , 02166875451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عفت آشورزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عفت آشورزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عفت آشورزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عفت آشورزاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عفت آشورزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.