دکتر شبنم شریفی

دکتر شبنم شریفی

تخصص ارتوپدی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۵۷۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات اتوبان نیایش

آدرس:

تبریز کمربندی میانی اتوبان نیایش جنب پل پیشقدم ساختمان سلامت طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر شبنم شریفی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

اتوبان نیایش
دکتر شبنم شریفی
دکتر شبنم شریفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شبنم شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شبنم شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شبنم شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شبنم شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت شبنم شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شبنم شریفی کجا است؟
دکتر شبنم شریفی 1 مطب در اتوبان نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شبنم شریفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شبنم شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شبنم شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شبنم شریفی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شبنم شریفی چه زمانی است؟
دکتر شبنم شریفی از روز سه شنبه 1 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شبنم شریفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شبنم شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شبنم شریفی 5 از 5 است.

درباره دکتر شبنم شریفی

دکتر شبنم شریفی dr shabnam sharifi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر شبنم شریفی در تبریز کمربندی میانی اتوبان نیایش جنب پل پیشقدم ساختمان سلامت طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شبنم شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شبنم شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شبنم شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شبنم شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شبنم شریفی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شبنم شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.