دکتر کتایون ترابی

دکتر کتایون ترابی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تبریز

کد نظام پزشکی

52057
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبروی بانک مسکن، ساختمان امروز، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • ارتش
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کتایون ترابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کتایون ترابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر ترابی بسیار دکتر نکته بین هستند همه مسائل رو ریز به ریز پرسیدند. تشکر از رفتار صمیمانه و برخورد عالی شون دارم.

ویدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد پزشک عالیه و بامشاوره بجا با بیمار علاوه بر درمان دارویی راهکارهای مناسبی هم دارند‌. کلا پزشک خوش برخورد وآرامش دهنده هستند.

رامین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر ترابی جزء بهترین پزشکان تبریز در زمینه روانپزشکی و روانشناسی می باشن مخصوصا در مورد نحوه ارتباط با مراجعه کننده عالی می باشند

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

این دکتر یکبار جونم رو زندگیم رو نجات دادند . من دکتر دیگری رفتم بعد چندین سال که دوباره حالم بد شد . ولی به اندازه این دکتر نتونستن کمکم کنن . باز وقت گرفتم از ایشان میدونم باز زندگیبم رو نجات میدن یعنی ایمان دارم.

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کتایون ترابی
نوبت مطب خیابان 17 شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبروی بانک مسکن، ساختمان امروز، طبقه 2
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 7 تیر ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون ترابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون ترابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون ترابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون ترابی چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون ترابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون ترابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون ترابی کجا است؟
دکتر کتایون ترابی 1 مطب در خیابان 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کتایون ترابی را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون ترابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون ترابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون ترابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون ترابی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون ترابی چه زمانی است؟
دکتر کتایون ترابی از روز چهارشنبه 7 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون ترابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون ترابی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر کتایون ترابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون ترابی 5 از 5 است.

درباره دکتر کتایون ترابیدکتر کتایون ترابی dr katayon torabi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر کتایون ترابی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبروی بانک مسکن، ساختمان امروز، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون ترابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135548105 , 09376334767 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون ترابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون ترابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون ترابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون ترابی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون ترابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.