دکتر نادر زرین پور

دکتر نادر زرین پور

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

52722
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، ساختمان آریا، پلاک 218، طبقه اول، واحد 1

تلفن:02288615227

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نادر زرین پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادر زرین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با صبر و آرامش پیگیر درمان بیمار هستند من سالها قبل به دکتر زرین پور مراجعه کرده بودم و 1401 هم به خاطر شناخت قبلی و اطمینان از تجربه و حاذق بودن شان.

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص درست و راهنمایی دارویی عالی داشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نادر زرین پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادر زرین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادر زرین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادر زرین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادر زرین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت نادر زرین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر زرین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادر زرین پور کجا است؟
دکتر نادر زرین پور 1 مطب در خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادر زرین پور را ببینید.
+
آیا دکتر نادر زرین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادر زرین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادر زرین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادر زرین پور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادر زرین پور چه زمانی است؟
دکتر نادر زرین پور از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر زرین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادر زرین پور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر نادر زرین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادر زرین پور 5 از 5 است.

درباره دکتر نادر زرین پوردکتر نادر زرین پور dr nader zarin poor از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر نادر زرین پور در تهران، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، ساختمان آریا، پلاک 218، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادر زرین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02288615227 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادر زرین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادر زرین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادر زرین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادر زرین پور متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادر زرین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.